Ventos grūdai

UAB “Ventos grūdai” | Statybininkų g. 12, Venta, LT-85305 Akmenės r.

 

HumicMax

  • Organinis biostimuliatorius, skatinantis augalų šaknų, lapų, žiedų augimą ir vystymąsi
  • Pagerina anglies kiekį dirvožemyje
  • Gerina dirvos struktūrą
  • Didina derlių ir jo kokybę
  • Stiprina augalų imunitetą

Sudėtis

Bendras huminių ir fulvo rūgčių kiekis 90 %
Huminių rūgščių  70 %
Fulvo rūgščių 20 %
Kalio oksidas (K2O) 10 %

 

 

Rekomenduojama norma

Javams 0,5-1 kg/ha
Rapsams 0,5-1 kg/ha
Kukurūzams 0,5-1 kg/ha
Ankštiniams augalams 0,5-1 kg/ha
Cukriniams runkeliams 0,5-1 kg/ha

 


Naudojimas ir pavojai


Produktas nėra pavojinga medžiaga pagal Europos reglamentu 1272/2008 / EB ir Direktyvos 67/548 / EEB ir 199/45 / EEB. Vengti lietimosi su oda, kantakto su akimis, kad būtų išvengtas galimas dirginimas. Dėvėti apsaugines pirštines ir akinius. Jei produktas yra maišomas su su pesticidais arba purškimo pagalbinėmis medžiagomis, laikytis visų atsargumo priemonių pagal produkto naudojimo instrukcijas.

Laikymo salygos


Laikyti vėsioje, sausoje, sandarioje vietoje, atokiau nuo tiesioginių saulės spindulių. Saugoti nuo vaikų ir naminiams gyvūnams nepasiekiamoje vietoje. Po naudojimo, saugiai ir tinkamai uždaryti maišą. Laikyti atokiau nuo maisto ir gyvulių pašaro.

 

Suderinamumas


Produktą galima derinti su beveik visomis skystomis trąšomis, kurios yra skirtos tręšimui per lapus, bei dažniausiai naudojamais pesticidais. Nerekomenduojamas naudoti su preparatais, kurie neigiamai reaguoja į aukštą produkto Ph. Nenaudoti ekstremaliomis sąlygomis (temperatūra, šaltis, sausra). Neturint patirties maišant su kitais produktais, rekomenduojama atlikti bandymą mažame plote. Laikytis visų etiketėje nurodytų reikalavimų.

 

 Saugumo duomenys

Ventos grūdai